2017.10.21-22 - Szczecinek

2017.12.02-03 - Warszawa

* zielonym kolorem zostały wyszczególnione zawody z edycji Puchar Polski

Mariola Kuliś z medalem Mistrzostw Europy Mastersów!

Na odbywających się w Londynie Mistrzostwach Europy w pływaniu Masters nasz klub reprezentowany jest przez 2 zawodników: Mariolę Kuliś i Piotra Łysiaka. I już pierwszy start przyniósł sukces - MARIOLA KULIŚ zdobyła brązowy medal w konkurencji 50 m stylem klasycznym w kategorii wiekowej "F" uzyskując czas 0:37,09 (Rekord Polski). Rywalizację o srebrny medal Mariola przegrała 0,13 s ulegając swojej siostrze Marzenie (reprezentującej włoski Nuotopiu Academy). Złoty medal zdobyła Włoszka Monica Coro.

W kolejnych startach Mariola również zajęła miejsca w ścisłej czołówce: 50 m st. motylkowym 0:32,32 (Rekord Polski) co dało 6 miejsce oraz  50 m st. dowolnym 0:30,18 (8 miejsce). Piotr Łysiak (kat. wiekowa "D") uzyskał następujące wyniki: 100 m st. klasycznym 1:23,99 - 85 miejsce oraz 50 m st. dowolnym 0:29,77 - 125 miejsce miejsce. Gratulacje dla obojga naszych zawodników!